Polski English Slovenčina Deutsch
Wybierz miasto
Strona internetowa zrealizowana w ramach projektu: "Rozw鎩 regionu granicznego przez wsp鏊n promocj i realizacj Domu Polsko S這wackiego w Gorlicach" w programie Inicjatywy Wsp鏊notowej Interreg III A Polska - Republika S這wacka
interreg.gov.pl     europa.eu

Wyniki VIII Polsko-S這wackiego Konkursu Fotograficznego „M鎩 Beskid Niski”

W dniu 20 listopada 2018 r. w Domu Polsko-S這wackim w Gorlicach odby這 si posiedzenie komisji VIII Polsko-S這wackiego Konkursu Fotograficznego „Mój Beskid Niski” w sk豉dzie:

 

-       Zbigniew Podsiad這 – artysta fotografik - przewodnicz帷y komisji

-       Kamil Ba鎥owski – artysta fotografik

-       Marcel Tribus – dyrektor Centrum Kultury i Turystyki, Domu Polsko-S這wackiego w Bardejovie

-       Jerzy Knot – zast瘼ca kierownika Wydzia逝 O鈍iaty, Kultury i Spraw Spo貫cznych Urz璠u Miejskiego w Gorlicach

-       Krzysztof Szadkowski – kierownik Domu Polsko-S這wackiego w Gorlicach.

 

Komisja po wnikliwym zapoznaniu si z pracami postanowi豉 przyzna nast瘼uj帷e nagrody w wymienionych kategoriach:

 

- „Ludzie i kultura” do lat 12

 

I nagroda - Ava Marczy雟ka (Havah), SP nr 12 im. I. ㄆkasiewicza w Ja郵e za zestaw 4 prac: Mój brat Aron, Bejsojlem w Bobowej, Z pokolenia Judy, Menora kobiece macewy zdobi

II nagroda - nie przyznano

III nagroda - nie przyznano

Wyró積ienie - Patrycja Dudek (Romantyzm), ZSP w Libuszy za prac Ukryte w鈔ód drzew.

 

- „Ludzie i kultura” do lat 20

 

I nagroda – Karina Ka琦tová (Karin), Stredná súkromná umelecká škola filmová v Košiciach, za zestaw 3 prac: Práca, Prechádzka, Modlitba

II nagroda - Natalia B彗 (Natalia B), MDK w Gorlicach za zestaw 3 prac: Zegarmistrz_1, Zegarmistrz_2, Zegarmistrz_3

III nagroda - Karol Ziaja (Karuk) SP w Ropicy Polskiej za prac Rowerem

Wyró積ienie - Anna Korbicz (Anna CH B), SP w Ropicy Polskiej,  za prac Z ciemno軼i jasno嗆.

 

- „Przyroda i architektura” do lat 12

 

I nagroda - nie przyznano

II nagroda - Patrycja Dudek (Romantyzm), ZSP w Libuszy za prac W odwiedzinach

III nagroda - Maria Ch璚iek (Malinka 2006), SP nr 5 w D瑿icy za zestaw prac: Kapliczka, Anio

Wyró積ienie - Emilia Szpyrka (Milka), SP w Ropicy Polskiej za prac Królowa Leszczyn

Wyró積ienie - Szymon Labut (Szymek), SP w Ropicy Polskiej za prac Promienie pami璚i.

 

- „Przyroda i architektura” do lat 20

 

I nagroda - Adrian Lasko (Adrian97031), SP w Ropicy Polskiej za prac 安iat w oku

II nagroda - Magdalena Tatko (MagdaLena), I LO im. M. Kromera w Gorlicach za prac Spragniona ziemia

III nagroda - Amelia Korpacka (Amelia), SP w Ropicy Polskiej za prac Zza mglistej kurtyny

Wyró積ienie - Dawid Rozkowi雟ki (Kowal), SP nr 1 w Bieczu za zestaw 3 prac: W le郾ym w患ozie I, W le郾ym w患ozie II, Le郾 軼ie磬.

 

Nagrod specjaln – dyplom Okr璕u Górskiego ZPAF otrzymuje Karina Ka琦tová (Karin), Stredná súkromná umelecká škola filmová v Košiciach za zestaw 3 prac: Práca, Prechádzka, Modlitba.

 

 

Serdecznie gratulujemy!

 

 


Jeste naszym 912 288 go軼iem.
© Copyright Dom Polsko-S這wacki 2018
web stats stat24
Opracowanie  BITNET - strony internetowe, prezentacje multimedialne